Odzyskiwanie danych jako plan firm po utracie danych.

Read Time:6 Minute, 53 Second

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte pliki na Androida

Jeśli straciłeś lub usunąłeś pliki na swoim urządzeniu z systemem Android, trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte pliki z urządzenia. Należą do nich zdjęcia, kontakty i wiadomości WhatsApp. Korzystanie z aplikacji do odzyskiwania danych to mądry wybór, zwłaszcza gdy można odzyskać pliki z różnych nośników pamięci.

Odzyskiwanie usuniętych lub utraconych plików z urządzenia z systemem Android

Jeśli usunąłeś niektóre pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, będziesz chciał podjąć kroki, aby je odzyskać tak szybko, jak to możliwe. Po pierwsze, musisz sprawdzić wewnętrzną pamięć masową swojego urządzenia. Większość urządzeń z systemem Android ma gniazdo kart pamięci, albo microSD lub standardowe SD. Chociaż jest to przydatne do przechowywania mediów, nie może przechowywać danych systemowych, które są zawsze przechowywane w pamięci wewnętrznej urządzenia. Aby odzyskać dane z karty SD, musisz rootować swoje urządzenie i włączyć debugowanie USB.

Następnie powinieneś uruchomić program do odzyskiwania danych. Te programy są specjalnie zaprojektowane do przywracania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Są bezpieczniejsze w użyciu i mają wyższe wskaźniki sukcesu niż inne metody. Nie ma jednak gwarancji, że będziesz w stanie odzyskać swoje pliki.

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Następnie zainstaluj program na swoim komputerze. Wybierz kartę SD jako urządzenie pamięci masowej. Program przeskanuje twoją kartę SD i pokaże pliki, które zostały usunięte. Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd i wybrać pliki, które chcesz przywrócić. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, będziesz chciał zapisać ich kopię w bezpiecznym miejscu.

Po wykryciu przez oprogramowanie urządzenia z systemem Android, przeskanuje ono pamięć wewnętrzną i określi, jakie typy plików znajdują się w urządzeniu. Wybierz te, które chcesz odzyskać i kliknij „Rozpocznij skanowanie”. W ciągu kilku minut będziesz miał swoje dane z powrotem. Możesz również wyeksportować odzyskane pliki do komputera.

Disk Drill to jedna z najpotężniejszych aplikacji do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android i jest to najlepsza opcja do odzyskiwania usuniętych lub utraconych plików. Może odzyskać wiele różnych plików, w tym obrazy, filmy i dokumenty. Dzięki Disk Drill będziesz mógł odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android za darmo.

Innym skutecznym sposobem na odzyskanie utraconych plików z urządzenia z systemem Android jest użycie karty SD. Korzystając z czytnika kart, można przejrzeć usunięte pliki i skopiować je z powrotem do telefonu. Ta metoda jest również przydatna dla osób, które zazwyczaj nie zapisują swoich danych na telefonie. Jednak karta SD będzie musiała zostać usunięta, jeśli chcesz odzyskać pliki. Inną skuteczną metodą jest użycie potężnego programu do odzyskiwania danych z karty SD.

Odzyskiwanie usuniętych lub utraconych kontaktów

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś kontakty, możesz je przywrócić do urządzenia z systemem Android, korzystając z kopii zapasowej z konta Google. Google zachowuje kopie usuniętych kontaktów przez trzydzieści dni po ich usunięciu. Jest to świetny sposób na odzyskanie utraconych kontaktów na Androida. Alternatywnie możesz użyć narzędzia do odzyskiwania danych z systemu Android, aby przywrócić kontakty.

Aby odzyskać utracone kontakty z telefonu z systemem Android, najpierw odłącz urządzenie i podłącz kartę SD do komputera. Następnie zainstaluj aplikację do odzyskiwania danych Androida na komputerze. Spowoduje to przeskanowanie Twojego urządzenia i karty SD. Program pokaże Ci różne typy plików z danymi, które są przechowywane na Twoim urządzeniu. Następnie możesz wybrać te, które chcesz odzyskać, klikając przycisk „Odzyskaj”.

Po pobraniu programu do odzyskiwania danych Android, możesz przeskanować kontakty na swoim urządzeniu za jego pomocą. Skanowanie każdego kontaktu zajmuje tylko kilka sekund i poinformuje Cię, które z nich zostały usunięte. Po podjęciu decyzji, które kontakty mają zostać odzyskane, możesz wybrać jedną z metod wymienionych poniżej, w zależności od sytuacji.

Po pobraniu programu do odzyskiwania danych na Androida, powinieneś wybrać tryb skanowania, którego chcesz użyć. Możesz wybrać szybkie skanowanie lub głębokie skanowanie. Szybkie skanowanie zwróci kontakty, natomiast głębokie skanowanie zwróci całe dane telefonu. Musisz jednak pamiętać, że głębokie skanowanie potrwa dłużej i będzie kosztować więcej.

Użytkownicy Androida powinni użyć niezawodnego programu do odzyskiwania danych Androida, aby odzyskać usunięte kontakty. Te programy są dość zasobne i odzyskają usuniętą zawartość. Jednak maksymalny okres odzyskiwania kontaktów wynosi trzydzieści dni. Należy jednak pamiętać o odblokowaniu urządzenia i zalogowaniu się na to samo konto Google. Powinieneś także włączyć opcję synchronizacji kontaktów na swoim urządzeniu.

Odzyskiwanie utraconych zdjęć

Jeśli usunąłeś swoje zdjęcia, możesz je odzyskać za pomocą aplikacji Android Recovery. Działa ona na każdym urządzeniu z systemem Android i pozwala na podgląd i wybór usuniętych zdjęć. Gwarantuje również, że jest w 100% bezpieczna, czysta i wolna od wirusów. Aby rozpocząć, będziesz potrzebował połączenia USB i telefonu z systemem Android. Następnie wybierz tryb, taki jak Quick Scan lub Deep Scan. Rootowanie telefonu jest konieczne dla trybu Deep Scan, który pozwala na pełne odzyskanie zdjęć.

Po wybraniu karty pamięci, program do odzyskiwania danych rozpocznie skanowanie karty pamięci. Następnie przedstawi miniatury znalezionych zdjęć. Kliknij dwukrotnie na te miniatury, aby zobaczyć je w pełnej rozdzielczości. Po zakończeniu procesu, można wyeksportować odzyskane zdjęcia do komputera.

Następnie możesz spróbować odzyskać usunięte zdjęcia z Zdjęć Google. Jeśli usuwasz zdjęcia z urządzenia z Androidem, możesz je znaleźć w Zdjęciach Google. Aplikacja pozwoli Ci również odzyskać usunięte zdjęcia z konta Google Drive. Jeśli przypadkowo usunąłeś folder Zdjęcia Google, możesz zrobić to samo.

Usunięte zdjęcia można odzyskać za pomocą wbudowanej funkcji odzyskiwania w telefonach z systemem Android. Jednak będzie ona w stanie odzyskać usunięte zdjęcia tylko w ciągu ostatnich 30 dni. W międzyczasie istnieją inne sposoby na odzyskanie zdjęć. Najlepszą opcją jest użycie aplikacji do odzyskiwania danych na Androida. Możesz pobrać wersję próbną za darmo lub kupić płatną wersję.

Odzyskanie utraconych zdjęć za pomocą odzyskiwania danych z systemu Android może być wyzwaniem, ale możliwe jest uratowanie niektórych lub wszystkich zdjęć. Chociaż Twój telefon może mieć wbudowane funkcje tworzenia kopii zapasowych, mogą one nie być wystarczające do przywrócenia usuniętych zdjęć. To powiedziawszy, znacznie lepiej jest mieć niektóre zdjęcia z powrotem niż żadne w ogóle.

Jeśli nie jesteś w stanie zlokalizować utraconych zdjęć, możesz spróbować przeszukać folder Kosz. Zdjęcia Google mają specjalny kosz dla usuniętych zdjęć. Możesz otworzyć kosz, dotykając menu na urządzeniu z systemem Android. Następnie dotknij zdjęcia, które chcesz przywrócić. Po wykonaniu tej czynności zdjęcie zostanie przywrócone do aplikacji Galeria telefonu.

Odzyskiwanie utraconych wiadomości WhatsApp

Istnieje kilka kroków, które należy wykonać, aby odzyskać utracone wiadomości WhatsApp na telefonie z systemem Android. Po pierwsze, musisz włączyć debugowanie USB w swoim telefonie. Gdy to zrobisz, możesz użyć programu do odzyskiwania danych, aby uzyskać dostęp do pamięci masowej telefonu. Stamtąd wybierz typy plików, które chcesz przeskanować, takie jak wiadomości WhatsApp i załączniki. Po wybraniu typów plików, możesz wyeksportować pliki do komputera.

Następnym krokiem jest zlokalizowanie folderu plików multimedialnych WhatsApp. Ten folder powinien znajdować się w folderze /WhatsApp/Media. Możesz również przywrócić usunięte zdjęcia lub filmy, uzyskując dostęp do pliku kopii zapasowej. Aby to zrobić, podłącz telefon do komputera i uzyskaj dostęp do folderu.

Przywracanie wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej Google Drive to kolejny sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości. Przed przywróceniem z kopii zapasowej należy wykonać kopię zapasową czatów na Google Drive. Aby to zrobić, przejdź do aplikacji WhatsApp na telefonie z Androidem i wybierz opcję „przywróć z kopii zapasowej” (lub „przywróć z kopii zapasowej”). Gdy masz już swoją kopię zapasową, możesz przywrócić usunięte czaty na swoje urządzenie z Androidem.

Następnie musisz pobrać i zainstalować aplikację menedżera plików na telefonie z systemem Android. Po pobraniu aplikacji możesz uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej. Po zrobieniu tego, możesz łatwo przywrócić pliki do urządzenia z systemem Android, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Możesz również utworzyć kopię zapasową danych WhatsApp na swoim koncie Google Drive, pobierając aplikację Google Drive.

Korzystanie z programu do odzyskiwania danych jest doskonałą opcją, gdy straciłeś swoje wiadomości WhatsApp. Wiele z tych programów jest darmowych, łatwych w użyciu i jest kompatybilnych z większością urządzeń z systemem Android. Wystarczy mieć świadomość, że te narzędzia do odzyskiwania danych mogą nie być kompatybilne z iPhone’ami i innymi typami telefonów.

Jedynym minusem korzystania z programu do odzyskiwania danych na Androida w celu odzyskania wiadomości WhatsApp jest to, że nie można selektywnie odzyskać danych, które zawiera. Przywróci on plik kopii zapasowej wszystkich zapisanych mediów, nawet jeśli niektóre z plików zawierają bezużyteczne dane. Program jest jednak nadal przydatny, jeśli wykonałeś kopię zapasową swojego telefonu za pomocą Google Drive.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Centrum odzyskiwania danych w przypadku utraty danych
Next post Oprogramowanie do odzyskiwania danych z Pen Drive