Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku SSD darmowy program vs. doświadczonyy serwis.

Read Time:3 Minute, 44 Second

Odzyskiwanie danych Minitool Data Recovery Wizard – Darmowy podgląd odzyskiwalnych formatów

Dane na dysku HDD można szukać jak lekarz z „elektronicznym stetoskopem”. W SSD jest już o wiele trudniej.

Odzyskiwanie danych Jeśli planujesz korzystać z najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych w komputerze, to jest zawsze bezpieczne, aby kupić taki, który może pracować z różnych nośników pamięci. Najlepsze programy do odzyskiwania danych powinny obsługiwać większość wspólnych nośników pamięci i struktur urządzeń, a tym samym będzie w stanie skutecznie odzyskać pliki z wszystkich rodzajów mediów. Plik pokazany poniżej jest demonstracja, jak program do odzyskiwania danych z karty SD powinien działać na konkretnej strukturze urządzenia. Plik jest przechowywany na karcie SD i folder roboczy jest wyświetlany w oknie komputera. W sytuacji, gdy folder roboczy jest niedostępny, użytkownik jest w stanie wyświetlić zawartość pliku poprzez kliknięcie na „Extras”.

Przywracanie danych z umów pamiątce Traw 5 folderów.

Jest to dość zaskakujące, aby zauważyć, że dobry program powinien być w stanie pracować na różnych systemach operacyjnych. Odzyskiwanie danych https://archiwizacja-danych.de/2021/08/15/odzyskiwanie-danych-z-z-uszkodzonego-dysku-ssdtakim-firma-mozesz-zqaufc/ Wymóg systemu operacyjnego jest bardzo ważny, ponieważ różne urządzenia wymagają różnych systemów operacyjnych do prawidłowego działania. Dlatego użytkownik powinien upewnić się, że program do odzyskiwania danych, którego używa, działa dobrze na jego komputerze. Plik pokazany poniżej jest demonstracja, jak określić wymagania systemowe konkretnego programu do pracy. Aby określić wymagania systemowe, wykonaj czynności wymienione poniżej:

Odzyskiwanie danych z telefonu spośród porysowanych zmechanizowanie – serw.

W większości przypadków muszą być spełnione wymagania systemu operacyjnego windows Server 2021 R2. Po spełnieniu wymagań systemowych należy przystąpić do pobrania programu. W pobranym programie należy przejść do zakładki „Narzędzia” i kliknąć na „SD Card Recovery Tool”. Pojawi się okno, w którym można zweryfikować wymagania systemowe programu.

Przywracanie danych spośród pendriv rozstrzygnięcie myślowe oraz intuicyjne.

Jeśli program nie wymaga weryfikacji wymagań systemowych, przejdź do kontynuacji. Jeśli program wymaga sprawdzenia wymagań systemowych, kliknij na „sprawdzone cechy”, aby wyświetlić listę cech wymaganych przez program. Podświetl te, które są wymagane przez program. Kliknij, aby kontynuować.

W ostatnim kroku, zaznacz opcję „Opcje zaawansowane”. Podświetl „Opcje odzyskiwania paska narzędzi” i kliknij „OK”. Idź dalej z podglądem, aby zakończyć proces pobierania i instalacji. Umożliwi to użytkownikowi korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych minitool power dla PC i pomyślnie odzyskać usunięte pliki i odzyskać pliki kart pamięci.

Na karcie Typy plików wyświetlana jest lista typów plików obsługiwanych przez program. Podświetl typy plików i kliknij , aby kontynuować. Na następnej stronie wybierz „icc”, a następnie przejdź do „wybierz pliki i foldery”. Podświetl foldery i wybierz „Przeglądaj wszystko”. Na następnej stronie zostaną wyświetlone wszystkie pliki, które można odzyskać.

Odzyskiwanie danych z krążku opłata sumy również wydatki serwisów.

W ostatnim kroku sprawdź, czy nie ma wymaganych sterowników. Podświetl „sterowniki” i kliknij na „Aktualizuj sterownik”. W oknie dialogowym „Aktualizuj sterownik” wyświetlona zostanie aktualizacja sterowników, a następnie przejdź do „Sprawdź aktualizacje”. Jeśli system operacyjny nie ma wszystkich niezbędnych sterowników, może być konieczne ich zainstalowanie.

Po zainstalowaniu sterownika, wybierz „Tak”, aby pobrać i zainstalować oprogramowanie. Po zakończeniu instalacji sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania. Upewnij się, że spełnia określone wymagania, potwierdzając „Yes”, aby pobrać i zainstalować program. Ostatnim krokiem jest wybranie „Run” i czekanie, aż program zakończy pobieranie i instalację wymaganego oprogramowania i komponentów niezbędnych do wykonania zadania odzyskiwania.

Proces odzyskiwania danych zazwyczaj odbywa się na dwa sposoby, albo przez nadpisanie danych, albo przez defragmentację dysku. Aby odzyskać dane z dysku twardego, można użyć obu metod jednocześnie. Gdy dane są nadpisywane, proces zatrzymuje się i można go kontynuować w celu pomyślnego wydobycia informacji.

Odtwarzanie danych spośród z nieprawidłowego krążku SSD wolne układy oraz akcja konesera.

Darmowa edycja Minitool Data Recovery Wizard jest dostępny w Internecie do pobrania. Pochodzi on zarówno z podstawowych kroków i zaawansowanych procedur odzyskiwania danych. The Free Edition posiada również funkcję pomocy internetowej i wsparcie techniczne dla swoich użytkowników. Podstawowe kroki procedury obejmują usunięcie wszystkich plików i wpisów w rejestrze, które nie są już wymagane przez system operacyjny. Można to osiągnąć za pomocą narzędzia do czyszczenia dysku Windows. Zaawansowana procedura obejmuje defragmentację dysku w celu uporządkowania plików i ponownego uporządkowania powiązanych linków.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania kart pomaga w odzyskiwaniu danych z uszkodzonych dysków, w tym płyt CD, DVD, dysków Zip i wiele innych. Aby odzyskać dane z płyty CD, można skorzystać z okna podglądu w tym oprogramowaniu. Korzystając z okna podglądu, jeden dostaje możliwość przeglądania odzyskanych danych na płycie CD, zanim zostanie usunięty. Korzystanie z tego okna, można wybrać najlepszy format odzyskiwania i rozmiar dla Twojej płyty CD.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Odzyskiwanie danych z telefonu tak poznasz fachowca.
Next post Archiwizacja danych to niezbędne sprawa w firmach księgowych.